Спростіть вираз (3a+2b)×4


Ответы на вопрос

Отвечает Мандельштам Адам.

Ответ:

(3а+2b)×4=(3a+5ab)×4=8ab×4=32ab

Объяснение:

балл

Отвечает Демьянов Сергей.

Ответ:

12a+8b

Объяснение:

Потрібно розкрити дужки,для цього потрібно кожний член помножити на 4.

3а*4+2b*4=12a+8b