Один велосипедист проiхав вiдстань мiж двома населеними пунктами за 6 годин зi швидкiстю 14 км/год.

З якою швидкiстю рухався другий велосипедист,якщо цю вiдстань вiн подолав за 7 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Ярмуратий София.

S = v · t - формула пути

Выражение: 14 · 6 : 7 = 12.

1) 14 · 6 = 84 (км) - расстояние между пунктами;

2) 84 : 7 = 12 (км/ч) - скорость другого велосипедиста.

Ответ: 12 км/ч.