перша сторона прямокутника 64 м, а довжина другої сторони ⅜ довжини першої. Обчисліть периметр та

площу прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Волощук Руслана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

64÷8×3=24см друга

64×2+24×2=176 см периметр

64×24=1536см2 площа