Одна сторона прямокутника дорівнює 78мм. Довжина другої сторони становить дванадцять тринадцятих

довжини першої, а довжина третьої-125% довжини другої. Знайдіть периметр цього прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Фазлиева Алина.

Пошаговое объяснение:

125% = 125 : 100 = 1,25

1) 12/13 * 78 = 12/1 * 6 = 72/1 = 72 (мм) - вторая стороны

2) 1,25 * 72 = 90 (мм) - третья сторона

3) 78 + 72 + 90 = 240 (мм) - периметр ∆