Срочно помогите!!! x(x-1)(x+5)=(x+3)²(x-2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Серикбек Сапар.

Ответ: 9.

x(x-1)(x+5)=(x+3)^2(x-2)\\x^3 - 5x + 4x^2 = (x+3)^2 * (x-2)\\x(x - 1)*(x+5) = -18 + x^3 - 3x + 4x^2\\18 - 2x = 0\\x = \frac{18}{2}\\x = 9

Отвечает Салихьянов Радмир.

Ответ:

х²-х-х²-5х=х²+3х+9+9х-18

Пошаговое объяснение:

тепер у лівій стороні зводимо подібні

і в нас залишається -6х

тоді переходимо на праву частину

-6х=х²+12х-9