Розв'яжи рівняння та виконай перевірку 45 - х = 40 : 5​


Ответы на вопрос

Отвечает Шутова Настя.

45 - x = 40 / 5

45 - x = 8

x = 45 - 8

x = 37

Проверка:

45 - 37 = 40 / 5

45 - 37 = 8

8 = 8