Чому дорівнюють дійсні числа xiy xiy даної рівності (х2 + 5уі)-(у - хі) = 3 + 3і​


Ответы на вопрос

Отвечает Тюнягина Ульяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(х² + 5уі)-(у - хі) = 3 + 3і​ ;  спрощуємо :

х² + 5уі - у + хі =  3 + 3і​ ;   одержуємо систему двох рівнянь :

{ x² - y = 3 ,    ⇒ { y = x²- 3 ,               ⇒  { y = x²- 3 ,      

{ 5y + x = 3 ;       { 5( x² - 3 ) + x = 3 ;       { 5x² + x - 18 = 0 .

Розв"яжемо 2-ге рівняння :

 5x² + x - 18 = 0 ;     D = 361 > 0 ;     x ₁= - 2 ;   x ₂= 1,8 ,  тоді

   у₁ = (- 2 )² - 3 = 1 ;       у₂ = 1,8² - 3 = 0,24 .

Задача має два розв"язки :  x ₁= - 2 , у₁ = 1 ;  і   x ₂= 1,8 , у₂= 0,24 .