Перетворіть звичайний дріб 1/6 у нескінчений періодичний десятковий дріб


Ответы на вопрос

Отвечает Элекуев Мага.

Ответ: 1/6=0,(16).

Пошаговое объяснение:

Отвечает Геш Макс.

Ответ:

1/6=0,1666666...=0,1(6)

Пошаговое объяснение:

как-то так