Для приготування будівельного розчину на 2 частини цементу беруть 2 частини піску і 0,8 частин

води. Скільки кілограмів будівельного розчину отримають, якщо візьмуть 100 кг цементу?

Ответы на вопрос

Отвечает Замотаева Настя.

Ответ:

100:2=50(кг)-маса 1 частини розчину 50*0,8=40(кг)-маса будівельного розчину