Для приготування будывельного розчину на 2 частини цементу беруть 2 частини писку 0,8 частин

води.скильки кг розчину отримають ,якщо визьмуть 100кг цементу

Ответы на вопрос

Отвечает Чурсин Леша.
100/2=50кг-вес одной части
2+2+0,8=4,8 частей всего
50*4,8=240 кг