За два дні було продано 108 кг оливок. Першого дня було продано у 3 рази більше оливок, ніж

другого. Скільки кілограмів оливок було продано кожного дня окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бурец Антон.

Пошаговое объяснение:

Дано:

Всього - 108кг

1-го дня - ?, у 3 рази більше ніж 2-го

2-го дня - ?

Рішення

нехай 2 дня буде x, тоді 1 - 3x

Складемо рівняння

1) x + 3x = 108

4x = 108

x = 108:4

x= 27 - 2го дня

2) 27 * 3 = 81 1го дня

відповідь : 1-81, 2-27.