Є 2 сплави, одному яких міститься 40%, ав другому —20% срібла. Скільки кілограмів другого сплаву

треба додати до 20 кг першого, щоб одержати сплав, що містить 32% срібла?

Ответы на вопрос

Отвечает Кючюк Серг.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

20 * 40% : 100%= 8 кг срібла міститься у першому сплаві

Нехай треба додати -х кг другого сплаву до 20 кг першого сплаву, при цьому отримаємо новий сплав  20 + х кг, тоді в х кг другого сплаву міститься 20% , тобто  0,2х кг срібла, а в новому сплаві 32 % , тобто

0,32*( 20+х) кг срібла.

Складемо рівняння:

0,32(20+х)= 8+ 0,2х

6,4 + 0,32х= 8 + 0,2х

0,12х= 8 - 6,4

0,12 х= 1,6

х= 1,6 : 0,12

х= 13 1/3 кг  стільки  другого сплаву треба додати до 20 кг першого, щоб одержати сплав, що містить 32% срібла