(1203400-875992):76+614*309=


Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Соня.

Ответ:

194034

Пошаговое объяснение:

1203400-875992=327408

327408/76=4308

614*309=189726

4308+189726=194034

Отвечает Макаров Дава.

Ответ: 194034

Пошаговое объяснение: спочатку дія в дужках, потмі те що вийшло ділим на 76, після цього виконуємо дію множення 614*309 і додаєм все що в нас вийшло