Задано вектори а(1;2), b(1;3).Знайдіть координати вектора с і його довжину,якщо c=5a-2b.​


Ответы на вопрос

Отвечает Севергин Рома.

Пошаговое объяснение:а(1;2), b(1;3). Знайдiть координати вектора с i його довжину, якщо с=2b-5а

2b(2*1;2*3)

5b(2;6)

5а(5*1;5*2)

5а(5;10)

5b(2;6)  ; 5а(5;10)

2b-5a(2-5;6-10)

2b-5a(-3;-4)

длина

I2b-5aI=√((-3)²+(-4)²)=√(9+16)=√25=5