Об'єм одного куба дорівнює 27 см3 і становить 21,6 % об'єму іншого куба. Знайдіть периметр грані

більшого куба.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коростелев Данил.

V₁=27(см³);

V₂=27·100/21.6=125(см³);

V=a³=a·a·a;=125=5·5·5(см);=a=5(см)

P=4·a=4·5=20(см)