Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 80 см, його висота становить 45% довжини, ширина в 1

8/27 раз більша за висоту. Обчисліть об'єм паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Селезень Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V=a*b*c, где а-длина,  b- ширина и  c-высота.

По условию а=80 см, тогда с=80*45:100=80*0,45=36 см, а b=36*1 8/27=

36*35/27=4*35*/3=140/3 см

V=80*140/3*36=80*12*140=134400 куб. см