Андрій задумав число.Якщо до цього числа додати 23,а до отриманої суми ще додати 18,то загальна

сума становитиме 52.Знайдіть число яке задумав Андрій.Допоможіть будь ласка.​

Ответы на вопрос

Отвечает Улатов Денис.

Відповідь:

х+23+18=52

х=52-23-18=11

Покрокове пояснення: