Розв'яжіть рівняння (використайте спосіб винесення спільного МНОЖНИка за дужки). Виконати тут 15х2

— 60х=0​

Ответы на вопрос

Отвечает Елфимова Катя.

Ответ:

х=0 чи 4

Пошаговое объяснение:

15х²-60х=0

15х(х-4)=0

15х=0 чи х-4=0

х=0÷15=0 х=0+4=4