З двох міст назустріч виїхали два поїздит.Через 14год вони зустрілися. Швидкість одного поїзда

52мк/год. З якою швидкістю ішов другой поїзд, якщо відстоньміж містами 1274км​

Ответы на вопрос

Отвечает Мұхаметрахимова Маржан.

Щоб знайти швидкість зближення потрібно шлях поділити на час

1274:14=91(км/год)

Швидкість 2 буде 91-52=39(км/год)

Бо вони рухаються назустріч одне одному

Отвечает Хотяинцева Вика.

Ответ:39 км/год

Пошаговое объяснение:1) 1274:14=91(км/год)-швидкість зближення

2)91-52=39(км/год)-швидкість другого