Одна сторона трикутника 3,6 м, друга — на 1 1/4 м більше першої, а третя — на 1/2 м більше

другої. Зазнач периметр трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коробова Аня.

Пошаговое объяснение:

Тримай свою відповідь.


Отвечает Лискина Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3,6 = 3. 6/10 = 3. 3/5

1) 3. 3/5 + 1. 1/4 = 3. 12/20 + 1. 5/20 = 4. 17/20 (м) - вторая сторона

2) 4. 17/20 + 1/2 = 4. 17/20 + 10/20 = 4. 27/20 = 5. 7/20 (м) - третья сторона

3) 3. 3/5 + 4. 17/20 + 5. 7/20 =

3. 12/20 + 4. 17/20 + 5. 7/20 = 12. 36/20 = 13. 16/20 = 13. 4/5 (м) - периметр ∆