Перетворіть звичайний дріб 2/5 у десятковий ​


Ответы на вопрос

Отвечает Поліщук Віка.

Ответ:

2/5=2:5=0,4.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Иванова Руслана.

Ответ:

0.4

Пошаговое объяснение:

\frac{2}{5} = \frac{4}{10} = 0.4