Із двох пунктів відстань між якими 11км одночасно вийшли один одному два пішоходи.Швидкість одного

з них дорівнює 4 1/5км за годину ,а швидківсь другого в 1 3/15 разів менша.Чи зустінуться пішоходи через 1 2/3 год

Ответы на вопрос

Отвечает Березин Никита.

Ответ:

Відповідь: так, вони точно зустрінуться через 1 2/3 год.

Пошаговое объяснение

s = 11 км = 11000 м

v1 = 4 1/5 км/год = 4 км 200 м = 4200 м/год

v2 = ? км/год, в 1 3/15 = 1.2 р. < (ніж v1)

чи зустр. - 1 2/3 год = 1 год 40 хв.?

                            Розв'язання

1) 4200 / 1.2 = 3500 (м/год) - швидкість другого;

2) 4200 + 3500 = 7700 (м/год) - вони проїдуть разом;

3) 7700 / 6 * 10 ~ 12830(м/год).

Відповідь: так, вони точно зустрінуться через 1 2/3 год.