3. Микола зробив з дроту квадрат зі стороною 12 см. Якщо з цього ж дроту зробити прямокутник

шириною 6 см, якою буде його довжина?Помогите срочно даю 20 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Правдивец Елизавета.

Ответ:9

Пошаговое объяснение:6×4=24

24×2=48

48-12=36

36÷4=9 × це помножити, а ÷ це поділити. Наче так