3. Микола зробив з дроту квадрат зі стороною 12 см. Якщо з цього ж дроту зробити прямокутник

шириною 6 см, якою буде його довжина? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сёмин Роман.

Я это решала)

12*4=48см (периметр кв.)

6+6=12см (2-ві ширини)

48-12=36см(2-ві довжини)

36:2=18см(довжина)

Відповідь: 18см.

Отвечает Штурмак Никита.

Ответ:

Відповідь:18 см

Покрокове пояснення: Довжина проволоки дорівнює P квадрата = 48 см, 6+6=12 см дві ширини, 48-12=36 см дві довжини, 36÷2=18 см