з одного села в одному напрямку одночасно виїхали два велосипедисти один їхав зі швидкістю 14 годин

а другий 11 км на годину якою буде відстань між ними через 3 години після початку руху ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смагула Роман.

Ответ:9км

Пошаговое объяснение:

1)14-11=3

2)3×3=9

Отвечает Левицкая Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 14 - 11 = 3 (км/ч) - скорость сближения при движении в догонку

2) 3 * 3 = 9 (км) - расстояние между ними через 3 часа

Ответ: 9 км