Допоможіть будь-ласка розвязати задачу з математики: З одного села в одному напрямку вирушили

одночасно два велосипедисти. Один із них їхав зі швидкістю 12 км/год, а другий ---- зі швидкістю 9 км/год. Якою буде відстань між ними через 6 годин від початку руху? даю за це 15 балів!

Ответы на вопрос

Отвечает Мятова Софья.
9×6=54(ето за 6 годин 1 велосипедист) 12×6=72(ето за 6 годин 2 велосипедист) потом 72-54=18(ето відстань між ними через 6 годин)