Туристи подолали 324 км. Літаком вони пролетіли 8/9, автобусом - 1/12 усього тшляху, а решту -

пройшли пішки Скільки км пройшли туристи пішки помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

Ответ:9 км

Пошаговое объяснение:

1) 324÷9×8=288 (км) пролетіли літаком;

2)324÷12×1=27 (км) проїхали автобусом;

3) 288+27= 315(км) проїхали и пролетіли;

4) 324-315=9(км)