Необхідно записати вираз, який відповідає вислову «Добуток різниці чисел t і p та суми чисел k і n»

Розв’яжіть, якщо t=450, p=390, k=256, n=156.

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Анюта.

Ответ:

(t-p)*(k+n)

(450-390)*(256+156)= 60*412 = 24720

Отвечает Белобородова Алёнка.

Ответ:

1)450-390=60

2)256+156=412

3)60•412=24720