Дмитро проїхав на велосипеді 15 км за 25 хв, а Сергій 3 км за 5 хв. Порівняйте швидкості хлопців.


Ответы на вопрос

Отвечает Ангелова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

25 хв.= 5/12 год

15 : 5/12= 15 * 12/5 = 36 км/год швидкість Дмитра

5хв= 1/12 год

3 : 1/12= 3 * 12 = 36 км/год швидкість Сергія

Швидкості хлопців однакові