456. Дмитро проїхав на велосипеді 60 км за 5 год та про- йшов пішки 15 км за 3 год. На скільки

швидкість хлоп- 70 ця на велосипеді більша, ніж пішки? Запиши розв'язок у вигляді числового виразу та знайди його значення.​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Валерия.

Ответ:  12 км/час.  5 км/час.  На 7 км/час больше.

Пошаговое объяснение:

Дмитрий проехал на велосипеде 60 км за 5 ч а прошел пешком 15 км за 3 ч. На сколько скорость хлоп эта на велосипеде больше, чем пешком? Запиши решение в виде числового выражения и найди его значение.​

-------------

По формуле пути  S=vt;  

60=5v1;  =>  v1=60/5 = 12 км/час - скорость на велосипеде.

-------------

15=3v2;  =>  v2=15/3 = 5 км/час - скорость пешком.

-------------

v1>v2  =>  12>5 на 12-5 = 7 км/час.