Знайдіть значення відношення: 1) 45 до 1,52) 3 2/3 до 1,1Чи можна відповісти по точніше?


Ответы на вопрос

Отвечает Чалов Сева.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

45 /1,5 = 45 : 1 1/2= 45 : 3/2 = 45 : 3 * 2 = 30

3 2/3 : 1,1 = 11/3 : 1 1/10= 11/3 * 10/11= 10/3 = 3 1/3