У фермера було 64кг сметани До обіду він продав5/8 усієї кількості,а після обіду ще 3/16 Скільки

кілограмів сметани залишилося у фермера? помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Макарчук Аліна.

Відповідь:

12 кг

Покрокове пояснення:

64*5:8=40 кг продав до обіду

64*3:16=12кг продав після обіду

64-40-12=12 кг залишилось