Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 16,5 см його більша від бічної на 0.5см​


Ответы на вопрос

Отвечает Дроздюк Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Боковая сторона = х см

Основание = х + 0,5 см

Р ∆ = 16,5 см

х + х + х + 0,5 = 16,5

3х + 0,5 = 16,5

3х = 16,5 - 0,5

3х = 16

х = 16 : 3

х = 16/3

х = 5. 1/3

Боковая сторона = (х) =

5. 1/3 см

Основание = (х + 0,5) = 5. 1/3 + 0,5 = 5. 1/3 + 5/10 = 5. 10/30 + 15/30 = 5. 25/30 = 5. 5/6 см

Р∆ = 5. 1/3 + 5. 1/3 + 5. 5/6 = 5. 2/6 + 5. 2/6 + 5. 5/6 = 15. 9/6 = 16. 3/6 = 16. 1/2 = 16,5 см