Рейку завдовжки 24 м розрізали на три частини довжини яких пропорційні числам 1:2:5 СРОЧНО НАДО

ПЖПЖПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Иджян Левон.

Ответ:

3, 6, 15

Пошаговое объяснение:

нехай х коефіцієнт пропорційності

тоді х + 2х + 5х=24

8х=24

х=3

3 м - перша частина

3×2=6 м - друга частина

3×5=15 м - третя частина