Спростіть і обчисліть значення виразу а) 27b-13b, якщо b=40 б)40*a*25, якщо a=19 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Талгатова Алина.

Ответ:

а)560

б)19000

Пошаговое объяснение:

а)27•40-13•40=1080-520=560

б)40•19•25=1000•19=19000

Отвечает Киро Анастасия.

Ответ:

1) 560 2) 19000

Пошаговое объяснение:

1) 27•40-13•40=560 2) 40•19•25=19000