Знайди периметр квадрата,сторона якого допівнює 7 см можно пошаговое обьеснение^^


Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Егор.

Ответ:

28

Пошаговое объяснение:

У квадрата 4 рівні сторони(тобто однакові), тому треба 7*4=28. Це периметр даного квадрата.

У квадрата 4 равны стороны (тоесть одинаковые), поэтому нужно 7*4=28. Это периметр данного квадрата.

Можна коронку пж?)

Отвечает Симкова Лилия.

Відповідь:28 см

Покрокове пояснення: у квадрата всі сторони рівні

Їх 4

Отже : 7+7+7+7=28 (см)