Автомобіль проїхав певну відстань зі швидкістю 80 км/год за 3 год. Назад він повертався зі

швидкістю 100 км/год. За який часвін подолав цю відстань.

Ответы на вопрос

Отвечает Тюхов Тимур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

80 км/ч = 3 ч

100 км/ч = х ч

80/100 = х/3

х = 3 * 80 / 100

х = 240/100

х = 2,4

1 час = 60 мин

2,4 ч = 2ч + 0,4ч =

2ч + 0,4*60 = 2ч + 24мин

Ответ: за 2 часа 24 минуты