Велосипед, що рухаеться зi швидкiтю 18 км за год, долае деяку вiдстань за 8 год.За скiльки годин

подолае цю вiдстань скутерист швидкiсть,якого складае 6 км/год бiльша за швидкiсть велосипедиста ?

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Стёпа.

Ответ:

1) 18×8=144 (км)- подолав велосипедист за 8 годин;

2) 144:6=24(год)

Відповідь: скутерист подолав 144 км за 24 години.