В бібліотеці 5 книг . Скількома способами можна вибрати 3 книги


Ответы на вопрос

Отвечает Бондарь Дашка.

Відповідь:

10

Покрокове пояснення:

_5C_3=\frac{5!}{3!*(5-3)!}=\frac{5*4*3!}{3!*2!}=\frac{5*4}{2!}=\frac{20}{2}=10