Знайдіть скалярний добуток векторів a̅(-3; 2; -4) і b̅(4; -3; -5) *


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Валерий.

Ответ:

a̅•b̅=2

Пошаговое объяснение:

Якщо a̅=(ax;ay;az) і b̅=(bx;by;bz) то використовуємо формулу: a̅•b̅=aх•bx+ay•by+az•bz

a̅•b̅=(-3)•4+2•(-3)+(-4)•(-5)=-12-6+20=-18+20=2