СРОЧНО! За 1,2 кг м'яса заплатили 150 грн. скільки треба заплатити за 1,6 кг того самого м'яса?

Скільки м'яса можна купити на 50 грн? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Балобанова Таня.

Ответ:

1) 1,2 - 150 грн

1,6 - х

х= 1,6×150/1.2 = 200 грн

2) 1,2 - 150 грн

х - 50 грн

х= 1,2×50/150= 0.4 кг.

Пошаговое объяснение:

...

Отвечает Мишинчук Виктория.

Відповідь:

за 1,6кг м'яса треба заплатити 200грн. 0,4кг треба заплатити 50грн

Покрокове пояснення:

1,6-1,2=0,4

1,2:0,4=3

150:3=50

1,6:0,4=4

50*4=200