За 1,2кг м‘яса заплатили 60грн. Скільки треба заплатити за 1,6кг такого м‘яса? Скільки м‘яса можна

купити на 20грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Жеганова Анастасия.

Пошаговое объяснение:

Нехай, 1,2 кг – 60 грн

1,6 кг – ? грн

Тоді, за пропорцією: (1,6 * 60) : 1,2=96:1,2=80 (грн.)- коштуватиме 1,6 кг м'яса.

Якщо 80грн. – 1,6 кг

20 грн. – ? кг.

(20*1,6):80=32:80=0,4 (кг)– можна купити м'яса за 20 грн.

______________

сподіваюся, допомогла)