бчисліть дані відношення, і в разі ствердної відповіді запишіть цю пропорцію 1) 12,6:0,6: і

17,6:0,8 2)2 4/5:3 1/2 і 9/10:1 1/8​

Ответы на вопрос

Отвечает Закирзянов Азамат.

Ответ:

1) 21<22 2) 1/5<7 1/5

Пошаговое объяснение:

  1. 12.6 :0,6= 21
  2. 17,6 : 0,8 = 22

2)

  1. 14 × 2= 1
  2. 5 × 7 = 5
  3. 9 × 8 = 1/36 = 1
  4. 10 × 1 = 5 = 5