Обчисливши дані відношення установіть чи можна з них скласти пропорцію. 15 : 1,8 і 15/16 : 3/20


Ответы на вопрос

Отвечает Titarchuk Elizaveta.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15 : 1,8=15/16 : 3/20 =>?

Равенство двух отношений называют пропорцией

1)  15 : 1,8=25/3;

2)  15/16 : 3/20=15*20/16*30 = 25/4.

Так как 25/3≠25/4, то пропорция не верна.