На скільки процентів зменшиться площа прямокутника зі сторонами 15см і 24см якщо їх сторони

зменшили на 10% СРОООЧНОООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Амиров Михаил.

Ответ:   на 19% .

Пошаговое объяснение:

    1)  S = a*b = 15*24 = 360 ( см² ) -  площа  І прямок .

    2) a₁ = 15 * 0,9 = 13,5 ( см ) ;   b₁ = 24 * 0,9 = 21,6 ( см ) - розміри

            ІІ  прямокутника ;

    3)  S₁ = 13,5 * 21,6 = 291,6 ( см² ) -  площа   ІІ  прямокутника ;

    4)  S - S₁ = 360 - 291,6 = 68,4 ( см² ) - зменшена площа

    5)  ( 68,4 /360 ) * 100% = 19% .              

Отвечает Borisov Maks.

Ответ:на 20% уменьшится

Пошаговое объяснение:

10×2=20%