Відстань між містами М і N на місцевості дорівнює 320 км, а на карті 1,6 см. Яка відстань між

містами E і D на цій самій карті, якщо відстань між ними на місцевості дорівнює 242 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Лоенко Влад.

Ответ:

1.21 см

Пошаговое объяснение:

Масштаб карты показывает, во сколько раз  расстояния на карте уменьшены по сравнению с реальными расстояниями на местности.

Исходя из этого мы можем составить пропорцию

320км    - это 1.6см

242км    - это х см

И по свойству пропорции найдем х

\displaystyle x=\frac{242*1.6}{320} =1,21  (см)

ответ

відстань між містами E і D на цій самій карті дорівнює 1.21см

Отвечает Киевский Камран.

Ответ:

1,21 см  

Пошаговое объяснение:

1,6/320 = 0,005 (см /км) масштаб

242*0,005=1,21 см на карте