10. Ніф-Ніф для своєї хатинки спочатку зро- бив каркас у формі прямокутного паралеле- піпеда і дах

у формі піраміди з гілок завдов- Жки 2 м, а потім із соломи сплів стіни та дах. Скільки метрів гілок довелося Ніф- Ніфу використати для побудови солом'яної хатинки?СРОЧНО СРОЧНО ОЧЕНЬ ПОМОГИТЕ!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Янкевич Даниил.

Ответ:

14 метра

Пошаговое объяснение:

m = 200 г = 0,2 м

V = 4 л = 4·10⁻³ м³

T = 250 К

M = 2·10⁻³ кг/м

__________

p - ?

Из закона Клапейрона-Менделеева:

p·V = m·R·T / m

давление:

p = m·R·T / (M·V)

p = 0,2·8,31·250 / (2·10⁻³·4·10⁻³) ≈ 52·10⁶ Па.