Довжина прямокутника-90 см, вона удвічі більша, ніж ширина. Знайти периметр прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Баглай Валентин.

Пусть ширина буде х см, тоді довжина - 2х см. Периметр прямокутника дорівнює 30 см, складаємо рівняння

P=2(a+b) - формула периметру

30 = 2 (x + 2x)

15 = 3x

x = 15 : 3

x = 5

Отже, ширина дорівнює 5 см, а довжина – 10 см

Площа прямокутника: S = a * b = 5 * 10 = 50 см ²