- Площа першого прямокутника становить 24 дм”, а його довжина 6 дм. Яка площа другого

прямокутника, якщо його довжина така сама, а ширина удвічі менша, ніж ширина першого прямокутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Kaplun Maks.

1)24:6=4(дм)

2)6:2=3(Дм)

3)3•4=12(Дм’’)

Отвечает Седин Сергей.

Ответ:

8дм площа другого прямокутника

Пошаговое объяснение:

24:6=4

4:2=2

2*4=8дм