Матеріальна точка рухається за законом S(t) = t^3-5t+4. Знайти її швидкість в момент часу t=3c​


Ответы на вопрос

Отвечает Котляр Ярик.

S(t)=t³ - 5t + 4

V(t)=S'(t)=3*t² - 5

V(3)=3*3² - 5=22  м/с  -  скорость через 3 секунды.